Nezáväzne zadajte svoje hodnoty a okamžite zistite, ako je na tom vaše telo.

Pre dosiahnutie dobrého zdravia nie je dôležitá len hmotnosť, ale aj rozmiestnenie tuku v tele, a to najmä pri hodnotení miery rizika vzniku zdravotných ťažkostí spojených s nadváhou. Doplnením výpočtu indexu telesnej hmotnosti (BMI) o údaj pomeru pása a bokov (WHR) získate výrazne presnejší výsledok svojho aktuálneho stavu a lepšie odhalíte zdravotné riziká.

BMI a WHR kalkulačka

Vek*rokov
16100
Výška*cm
100250
Hmotnosť*kg
40250
Cieľová hmotnosťkg
40250

Pohlavie

Lieky

Email*

Pre dosiahnutie presnejších výsledkov odporúčame zadať aj obvod pásu a bokov

Obvod pásucm
40200
Obvod bokovcm
40200

Notifications

Máte záujem o efektívne, bezpečné chudnutie, či dlhodobé udržanie si hmotnosti?

Redukčné a výživové programy NUTRI FOOD PLAN sú nutrične vyvážené a ako jediné(!) na Slovensku, spĺňajú prísnu legislatívu a nariadenia EÚ pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy.

Rýchle výsledky klientov stoja na klinicky testovaných a lekársky overených nízkoenergetických potravinách NutriFood MRP s presne nastaveným komplexom živín. Zabezpečia Vám úplnú náhradu stravy a 100 % odporúčanej dennej dávky potrebných vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín. Nie sú to teda žiadne potravinové či výživové doplnky, ale skutočné potraviny plnohodnotne nahrádzajúce celodennú stravu.

Jedlá a nápoje NutriFood MRP sa dajú získať len na základe vstupného vyšetrenia a odporúčaní certifikovaných výživových poradcov NUTRI FOOD PLAN, ktorí sú Vám plne k dispozícii po celom Slovensku, v Čechách aj v Maďarsku. Spoľahnite sa na zodpovedného partnera, ktorý má viac ako 45-ročné skúsenosti a viac ako 15000 spokojných klientov.